Біз туралы

Академиялық және студенттік мәселелер:

dinara

Динара Ибраева

Академиялық және студенттік мәселелер жөніндегі бас менеджері
Тел: +7 (7172) 70 64 23
Кеңсе: 3e551
e-mail: dibrayevas@nu.edu.kz

Dinara Nurbayeva

 Динара Нурбаева 

Академиялық және студенттік мәселелер жөніндегі аға менеджері  
Тел: +7 (7172) 70 63 26
Кеңсе: 3e551
e-mail: dinara.nurbayeva@nu.edu.kz

Ainur Jumagaliyeva

Айнур Жумагалиева 

Академиялық және студенттік мәселелер жөніндегі менеджері 
(Бакалавриат бағдарламалары)
Кеңсе: 3e551
e-mail: ajumagaliyeva@nu.edu.kz

Guldana Yessetova

Гульдана Есетова

Академиялық және студенттік мәселелер жөніндегі менеджері 
(Магистратура бағдарламалары)
Тел:+7 (7172) 69 46 68
Кеңсе: 3e551
e-mail: guldana.syzdykova@nu.edu.kz

Zura Shodorova

Зура Шодорова

Академиялық және студенттік мәселелер жөніндегі менеджері 
(PhD бағдарламалары)
Кеңсе: 3e551
e-mail: zura.shodorova@nu.edu.kz

 

Yenlik Molgozhdarova

Енлик Молгождарова

Академиялық және студенттік мәселелер жөніндегі менеджері
(PhD бағдарламалары)
Кеңсе: 3e551

e-mail: yenlik.molgozhdarova@nu.edu.kz

Lunara Sakiyeva

Лунара Сакиева 

Маркетинг менеджері
e-mail: lunara.sakiyeva@nu.edu.kz
Кеңсе: 3e551

1

Алия Булатова

Маркетинг маманы
Кеңсе: 3e551
e-mail: aliya.bulatova@nu.edu.kz

Кадрлар жөніндегі мәселелер:

Dana Makhanova

Дана Маханова

Кадрлар жөніндегі аға менеджер
Кеңсе: 3е552
e-mail: dana.makhanova@nu.edu.kz

Sabina Shibalayeva

Сабина Шибалаева

Кадрлар жөніндегі аға менеджер
Тел: +7 (7172) 70 45 76
Кеңсе: 3е552
e-mail: sabina.shibalayeva@nu.edu.kz

Balzhan Jankulova

Балжан Джанкулова

Кадрлар жөніндегі менеджер
e-mail: balzhan.jankulova@nu.edu.kz

AigerimBirmaganbetova

Айгерим Бирмаганбетова

Кадрлар жөніндегі маманы
e-mail: aigerim.birmaganbetova@nu.edu.kz

Қаржыландыру және бюджеттеу, ғылыми басқару және операциялық мәселелері:

Кусаин Мендыгалиев

Бас менеджер
Тел: +7 (7172) 70 64 79
Email: kussain.mendygaliyev@nu.edu.kz
Кеңсе: 3.515

Assel Kaukenova

Асель Каукенова

Қаржылық және бюджеттік менеджері
e-mail: assel.kaukenova@nu.edu.kz

Laura Kabdylmanova

Лаура Кабдылманова

Ғылыми жобаларды басқару жөніндегі аға менеджері
Тел: +7 (7172) 69 46 81
Кеңсе: 3.521
e-mail:  laura.kabdylmanova@nu.edu.kz

Gaukhar Orazbekova

Гауһар Оразбекова

Ғылыми жобаларды басқару жөніндегі аға менеджері
Email: gorazbekova@nu.edu.kz

Aigerim Abisheva

Айгерим Абишева

Ғылыми жобаларды басқару жөніндегі менеджері
Email: aigerim.abisheva@nu.edu.kz

Aruna Sabyr

Аруна Сабыр

Ғылыми жобаларды басқару жөніндегі маманы
Кеңсе: 3.516
Email: aruna.sabyr@nu.edu.kz

Сатып алулар

Zarina Kaulenova

Зарина Кауленова

Сатып алу жөніндегі бас менеджер
e-mail: zkaulenova@nu.edu.kz

Meruyert Syzdykova

Меруерт Сыздыкова 

Сатып алу жөніндегі аға менеджері
e-mail: meruyert.syzdykova@nu.edu.kz

Kanysh Orynbasar

Қаныш Орынбасар 

Сатып алу жөніндегі менеджері
e-mail: kanysh.orynbassar@nu.edu.kz

Зертханаларын басқару:

Aliya Kudarova

Алия Кударова

Зертхананың аға координаторы
Тел: +7 (7172) 70 57 16
Email: aliya.kudarova@nu.edu.kz
Кеңсе: 3.515

Galym Zhumabekov

Галым Жумабеков

Зертхананың аға координаторы
Тел: +7 (7172) 70 65 63
Email: gzhumabekov@nu.edu.kz
Кеңсе: 3.515

Bolat Ramazanov

Болат Рамазанов

Зертхананың координаторы 
Тел: +7 (7172) 70-57-87
Email: bolat.ramazanov@nu.edu.kz
Кеңсе: 3e.129

Rabbonii Ikromzoda

Раббонии Икромзода

Зертхананың координаторы
Тел: +7 (7172) 69 47 64
Email: rabbonii.ikromzoda@nu.edu.kz
Кеңсе: 7e328

Aina Uali

Айна Уали

Зертхананың координаторы 
Тел: +7 (7172) 69 26 66
Email: aina.uali@nu.edu.kz
Кеңсе: 3e419