Біз туралы

Академикалық мәселелері:

dinara

Динара Ибраева

Академикалық сұрақтар бойынша бас менеджері
Тел: +7 (7172) 70 64 23
Кеңсе: 3e551
e-mail: dibrayevas@nu.edu.kz

Dinara Nurbayeva

 Динара Нурбаева 

Академикалық сұрақтар бойынша аға менеджері
Тел: +7 (7172) 70 63 26
Кеңсе: 3e551
e-mail: dinara.nurbayeva@nu.edu.kz

Guldana Yessetova

Гульдана Есетова

Академикалық сұрақтар бойынша менеджері
Тел:+7 (7172) 69 46 68
Кеңсе: 3e551
e-mail: guldana.syzdykova@nu.edu.kz

Zura Shodorova

Зура Шодорова

Академикалық сұрақтар бойынша менеджері
Кеңсе: 3e551
e-mail: zura.shodorova@nu.edu.kz

 

Ainur Jumagaliyeva

Айнур Жумагалиева 

Академикалық сұрақтар бойынша менеджері
Кеңсе: 3e551
e-mail: ajumagaliyeva@nu.edu.kz

AidaSultanali

Аида Султанали

Академикалық сұрақтар бойынша аға менеджері
Тел: +7 (7172) 70 64 82
Кеңсе: 3e551
e-mail: asultanali@nu.edu.kz

Lunara Sakiyeva

Лунара Сакиева 

Маркетинг менеджері
e-mail: lunara.sakiyeva@nu.edu.kz
Кеңсе: 3e551

HR бөлімі:

Dana Makhanova

Дана Маханова

HR аға менеджері
Кеңсе: 3е552
e-mail: dana.makhanova@nu.edu.kz

Assel Bekkairova

Асель Беккаирова

HR менеджері
Тел: +7 (7172) 70 66 37
Кеңсе: 3е552
e-mail: assel.bekkairova@nu.edu.kz

Sabina Shibalayeva

Сабина Шибалаева

HR маманы
Тел: +7 (7172) 70 45 76
Кеңсе: 3е552
e-mail: sabina.shibalayeva@nu.edu.kz

Zarina Zharkimbekova

Зарина Жаркимбекова

HR маманы
e-mail: zarina.zharkimbekova@nu.edu.kz
Кеңсе: 3е552

Қаржылық және жобалық мәселелері:

Кусаин Мендыгалиев

Бас менеджер
Тел: +7 (7172) 70 64 79
Email: kussain.mendygaliyev@nu.edu.kz
Кеңсе: 3.515

Tlek Sagitov1

Тлек Сагитов

Операциялық менеджері
Тел: +7 (7172) 70 93 49
Email: tlek.sagitov@nu.edu.kz
Офис: 3515

Zhandos Tursumbekov1

Турсумбеков Жандос

Қаржы және бюджеттеу менеджері
Тел: +7 (7172) 69 46 14
Email: zhandos.tursumbekov@nu.edu.kz
Кеңсе: 3.515

Marzhan Moldabayeva

Маржан Молдабаева

Зерттеу жобаларын басқару жөніндегі аға менеджер
Тел: +7 (7172) 70 91 40
Кеңсе:3.516
e-mail: marzhan.moldabayeva@nu.edu.kz

Kymbat Talasbayeva

Кымбат Таласбаева

Зерттеу жобаларын басқару жөніндегі аға менеджер
Тел: +7 (7172) 70 47 79
Кеңсе: 7e.432
e-mail: kymbat.ospanova@nu.edu.kz

Laura Kabdylmanova

Лаура Кабдылманова

Зерттеу жобаларын басқару жөніндегі аға менеджер
Тел: +7 (7172) 69 46 81
Кеңсе: 3.521
e-mail:  laura.kabdylmanova@nu.edu.kz

Bakhyt Akhmetzhanova

Кымбат Таласбаева

Зерттеу жобаларын басқару жөніндегі аға менеджер
Тел: +7 (7172) 70 47 79
Кеңсе: 7e.432
e-mail: kymbat.ospanova@nu.edu.kz

Зертханаларын басқару:

Aliya Kudarova

Алия Кударова

Зертхананың аға үйлестірушісі
Тел: +7 (7172) 70 57 16
Email: aliya.kudarova@nu.edu.kz
Кеңсе: 3.515

Galym Zhumabekov

Галым Жумабеков

Зертхананың аға үйлестірушісі
Тел: +7 (7172) 70 65 63
Email: gzhumabekov@nu.edu.kz
Кеңсе: 3.515

Bolat Ramazanov

Болат Рамазанов

Зертхана үйлестірушісі
Тел: +7 (7172) 70-57-87
Email: bolat.ramazanov@nu.edu.kz
Кеңсе: 3e.129

Rabbonii Ikromzoda

Раббонии Икромзода

Зертхана үйлестірушісі
Тел: +7 (7172) 69 47 64
Email: rabbonii.ikromzoda@nu.edu.kz
Кеңсе: 7e328

Айнур Сатанова

Зертхана үйлестірушісі
Тел: +7 (7172) 69 47 70
Email: ainur.satanova@nu.edu.kz
Кеңсе: 3e327

Нуржан Шаймолдин

Зертхана үйлестірушісі
Тел: +7 (7172) 70 61 53
Email: nurzhan.shaimoldin@nu.edu.kz
Кеңсе: 3e322