Біз туралы

Portrait 4a

Вассилис Турассис

Декан
e-mail: vassilios.tourassis@nu.edu.kz

togzhan nurmaganbetova

Тогжан Нурмаганбетова 

Атқарушы директор
Тел: +7 (7172)694971
e-mail: togzhan.nurmaganbetova@nu.edu.kz

Elizabeth Arkhangelsky

Елизавета Архангельски

Академиялық мәселелер жөніндегі вице-декан
Кеңсе: 3e517
Тел: 7 7172 70 91 18
Email: yelyzaveta.arkhangelsky@nu.edu.kz

ZHumabaj Bakenov

Жумабай Бакенов

Ғылыми-зерттеу қызметі жөніндегі вице-декан
Тел: +7 7172 70 65 30
Email: Zbakenov@nu.edu.kz

Luis Ram n Rojas Sol rzano

Луис Рамон Рохас Солорзано

Магистратура және докторантура бағдарламаларының директоры
Кеңсе: 3e.537
Email: luis.rojas@nu.edu.kz
Тел: +7 (7172) 70 91 44

Michael Lewis

Майкл Льюис

Мамандандырылған бағдарламаларының директоры
Email: mlewis@nu.edu.kz

Zhanar Baikenova

Жанар Байкенова

Деканның ассистенті
Тел: +7 (7172) 70 94 25
Email: zhanar.baikenova@nu.edu.kz
Кеңсе: 3e.548

Кафедра меңгерушілері:

Varol passport photo

Атакан Варол

Кафедра меңгерушісі, Робототехника кафедрасы
Тел:+7 (7172) 706561
Кеңсе: 7.240
e-mail: ahvarol@nu.edu.kz

Иссам Шехаб

Кафедра меңгерушісі, Механикалық және аэроғарыштық инженерия кафедрасы
Тел: +7 (7172) 70 9117
e-mail: essam.shehab@nu.edu.kz

Jong Kim

Джонг Ким

Профессор, Кафедра меңгерушісі
Құрылыс және экологиялық инженерия кафедрасы

Тел: + 7 (7172) 70 91 36
Кеңсе: 3e539
e-mail: jong.kim@nu.edu.kz

Shintemirov photo 260x300

Алмас Шинтемиров

Кафедра меңгерушісі, Электротехника және компьютерлік инженерия кафедрасы
Тел: +7 (7172) 706155
Кеңсе: 7е323
e-mail: ashintemirov@nu.edu.kz

Adnan Yazici Foto 300x250

Аднан Язычи

Кафедра меңгерушісі, Компьютерлік ғылымдар кафедрасы
Тел: + 7 (7172) 706658
Кеңсе: 7e.425
e-mail: adnan.yazici@nu.edu.kz

StavrosPoulopoulos

Ставрос Поулопоулос

Кафедра меңгерушісі, Химиялық инженерия және материалдар технологиясы кафедрасы
Кеңсе: 3e.532
e-mail: stavros.poulopoulos@nu.edu.kz